Jak zwrócić dywan

Jak zwrócić dywan?

Dywan lub inny zakupiony w naszym sklepie internetowym produkt ( z wyjątkiem chodników ciętych z metra i dywanów wyprodukowanych/ przerabianych na życzenie klienta, produktów o cechach zindywidualizowanych), mogą Państwo odesłać dowolnie wybranym przez siebie sposobem np. pocztą, kurierem lub dostarczyć osobiście.

Prosimy zapoznać się z podstroną PRAWO ZWROTU i poinformować nas o chęci zwrotu zgodnie z zamieszczonymi tam informacjami.

Następnie należy udać się np. na pocztę lub skorzystać ze stron internetowych obsługujących zamówienia on-line  rożnych firm kurierskich

np.:

www.furgonetka.pl

https://www.apaczka.pl/

Na stronach internetowych brokerów kurierskich należy poprawnie wypełnić formularz swoimi danymi (czyli danymi nadawcy), danymi odbiorcy (danymi naszej firmy), wpisać wymiary przesyłki, ustalić czas odbioru przez kuriera, wybrać firmę kurierską oraz dokonać zapłaty za przesyłkę. W zgłoszonym przez Państwa terminie, po opłaceniu przesyłki, kurier odbierze od Państwa paczkę i zwróci ją do naszej firmy.

Wybrane produkty w szczególności te o dużym gabarycie (powyżej rozmiaru 2,4x3,3 m) mogą wymagać zwrotu osobistego gdyż nie są obsługiwane przez firmy kurierskie.

Adres do zwrotu:

Hurtownia Dywanów AJP

ul. Sobieskiego 5B

41-800 Zabrze

tel. 532 378 888

NIE PRZYJMUJEMY PACZEK ZA POBRANIEM - NIE STANOWI TO DLA NAS PODSTAWY DO ZWROTU PŁATNOŚCI

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl