Jak zwrócić dywan

Jak zwrócić dywan?

Dywan lub inny zakupiony w naszym sklepie internetowym produkt ( z wyjątkiem chodników ciętych z metra i dywanów przerabianych na życzenie klienta), mogą Państwo odesłać dowolnie wybranym przez siebie sposobem np. pocztą, kurierem lub dostarczyć osobiście.

Jednak jeżeli chcą Państwo zamówić kuriera, a nie widzą jak i gdzie, w celu ułatwienia Państwu zwrotu zakupionych u nas dywanów, przedstawiamy możliwość zamówienia kuriera drogą internetową. Aby skorzystać z tego sposobu odesłania produktu należy:

  1. Zapoznać się z podstroną PRAWO ZWROTU i poinformować nas o chęci zwrotu zgodnie z zamieszczonymi tam informacjami;
  2. Następnie należy udać się na stronę internetową firmy Furgonetka.pl specjalnie zintegrowaną z adresem naszej firmy, ułatwiającą zwroty produktów do naszego sklepu,
  3. Link do strony: http://Dywanoweinspiracje.furgonetka.pl/ 
  4. Zgłosić chęć zwrotu wpisując numer zwracanego zamówienia i poczekać na otrzymanie potwierdzenia mailowego.
  5. Po otrzymaniu wiadomości potwierdzającej, należy poprawnie wypełnić formularz swoimi danymi (czyli danymi nadawcy), wpisać wymiary przesyłki, ustalić czas odbioru przez kuriera, wybrać firmę kurierską oraz dokonać zapłaty za przesyłkę.
  6. W zgłoszonym przez Państwa terminie, po opłaceniu przesyłki, kurier odbierze od Państwa paczkę i zwróci ją do naszej firmy.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Click Shop | Hosting home.pl