Formy płatności

Formy płatności

  1. Płatność za pobraniem – zapłać gotówką kurierowi w momencie odbioru przesyłki. Natychmiast po złożeniu zamówienia otrzymasz wiadomość mailową z jego potwierdzeniem. Zamówienie zacznie być realizowane od razu. Jeżeli nie otrzymasz wiadomości mailowej skontaktuj się z nami.
  2. Płatność w siedzibie firmy – zapłać gotówką lub kartą w siedzibie firmy podczas odbioru osobistego. Poczekaj aż otrzymasz wiadomość, że Twoje zamówienie jest gotowe do odbioru. Po nieodebraniu przesyłki w ciągu 7 dni roboczych anulujemy zamówienie.
  3. Płatność przelewem tradycyjnym – dokonaj przelewu na nasze konto bankowe w ciągu 7 dni. Dane do przelewu otrzymasz na swój adres mailowy natychmiast po złożeniu zamówienia razem z potwierdzeniem złożenia zamówienia. Po wpłynięciu należnej kwoty na nasze konto, rozpocznie się realizacja zamówienia. Na płatność oczekujemy maksymalnie 7 dni, po tym czasie zamówienie zostanie anulowane. Jeżeli nie otrzymasz wiadomości mailowej skontaktuj się z nami.
  4. Płatność internetowa – płatność kartą lub przelewem w systemie eCard. Rozpoczęcie realizacji zamówienia nastąpi po otrzymaniu komunikatu od operatora o dokonanej płatności. Zazwyczaj dzieje się to niemal natychmiast po dokonaniu zapłaty. Termin płatności to 7 dni. Po niedokonaniu płatności w tym terminie anulujemy zamówienie.
  5. Płatność przelewem z odroczonym terminem płatności 14 dni - tylko dla instytucji publicznych (szkoły, przedszkola itp.) Czas na płatność to 14 dni od daty wystawienia faktury. Faktura jest dołączana do produktu.

Pamiętaj! Faktury (zarówno dla firm jak i osób prywatnych) zawsze dołączamy do produktu.

Od wyboru płatności zależy czas realizacji Twojego zamówienia.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl