O firmie

         

 

   AJP - HURTOWNIA DYWANÓW


Naszą działalność rozpoczęliśmy w 1991 roku specjalizując się po dzień dzisiejszy w sprzedaży dywanów i chodników. Przez wiele ostatnich lat konsekwentnie budowaliśmy pozycję silnego dystrybutora dywanów w kraju. W ciągu całego okresu czasu dokładaliśmy wszelkich starań, by nasze działania były skierowane na sukcesywne rozwijanie naszej oferty oraz dbanie o zachowanie jak najwyższej jakości oferowanych produktów.

Dziś nasze dywany dostępne są w wielu miastach Polski. Zachęceni pozytywnymi opiniami oraz licznie powracającymi, po kolejne dywany klientami, uruchomiliśmy nasz pierwszy sklep internetowy z dywanami.
Chcielibyśmy dotrzeć z naszą ofertą do jak najszerszego grona odbiorców oraz zwiększyć dostępność oferowanych przez nas produktów, by również Państwo mogli się nimi cieszyć.
Prezentujemy w naszym sklepie ciekawe kolekcje dywanów i chodników, charakteryzujące się bogactwem rozmiarów, wzorów, kolorów i kształtów.

Jest nam niezmiernie miło, że możemy dzielić się z Państwem, ale też i dzięki Państwu- trzydziestoletnim doświadczeniem oraz wiedzą z danej branży. W ciągu tego czasu byliśmy aktywnymi uczestnikami oraz towarzyszyliśmy w tworzeniu coraz to nowszych gatunków i kolekcji dywanów wprowadzanych na polski rynek.
Służymy radą i pomocą w wyborze dywanu oraz w razie potrzeby udzielamy wszelkich potrzebnych informacji.
Pragniemy, by nasz sklep stał się nieodłącznym elementem i inspiracją podczas tworzenia ciekawych wystrojów Państwa wnętrz oraz urządzania mieszkań.
Wszystko po to, by mieszkało się ładnie i przytulnie.

Mamy nadzieję, że nasze dywany i chodniki spełnią państwa oczekiwania oraz mile zaskoczą.
Jesteśmy otwarci na różne sugestie z Państwa strony oraz zapraszamy do zakupów.

DywanoweInspiracje.pl - sklep internetowy Hurtowni Dywanów AJP w Zabrzu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl