Koniec roku szkolnego - czas na wymianę dywanów!
Koniec roku szkolnego - czas na wymianę dywanów!

Wielkimi krokami zbliża się koniec roku szkolnego. Jest to świetny moment, na rozpoczęcie poszukiwań nowych dywanów do szkół i przedszkoli. Głównym kryterium wyboru w tym przypadku nie powinna być tylko cena.

W ofercie sklepów z dywanami można spotkać się z wieloma różnymi kolekcjami dywanów dla dzieci. Czym się kierować?

Dywan do przedszkola to przede wszystkim wybór odpowiedniego rozmiaru.

W naszym sklepie DywanoweInspiracje.pl znajdziesz duże dywany do szkoły i przedszkola. Szeroka gama rozmiarów z pewnością pozwoli na dopasowanie dywanu do każdej sali. 

Dywan do przedszkola to również wybór odpowiedniego wzoru.

U nas znajdziesz wszystko czego potrzebujesz: unikalne wzory oraz ciekawą, barwną i intensywną kolorystykę. Znajdziemy tu niespotykane nigdzie indziej wzory, które spodobają się zarówno chłopcom jak np. dywan z motywem kosmosu, dzikich i morskich zwierząt,  jak i dziewczynkom np. dywan w misie, czy dywan jagódki.

Co więcej - możesz nawet kierować się nazwą swojej grupy - gdzie jeżeli nie u nas znajdziesz dywan dla grupy Jagódek, Jeżyków,  Żółwików czy nawet Mądrych Sówek? Dzieci z pewnością ucieszą się z dywanu w delifinki, biedroneczki, pszczółki i wiele wiele innych.

Dywan do przedszkola to aspekt edukacyjny.

Jeżeli potrzebujesz dywanu, który oprócz funkcji dekoracyjnej ma stanowić bazę do gier i nauki koniecznie wybierz na przykład dywan w klasy, dywan do gry w kółko i krzyżyk, dywan matematyczny w motylki.

Dywan do szkoły lub przedszkola jako miejsce do relaksu.

Dywan dla dziecka stanowi też miejsce do wypoczynku. Jednokolorowe dywany nie będą rozpraszać uwagi dziecka. Dodatkowo dzieci w szkole lub w przedszkolu na jednokolorowym dywanie będą mogły skupić się na prowadzonych zajęciach. Jednolity dywan jest też dobrą bazą do używanych podczas zajęć projektorów.

 

Dywany dziecięce posiadają Atest Higieniczny Państwowego Zakładu Higieny. Taki atest mówi wprost o tym, że dywany mogą być stosowane w miejscach użyteczności publicznej.

Dywany do szkół i przedszkoli zostały zaprojektowane i wykonane w taki sposób, aby były praktyczne. Niskie runo pozwala na łatwe utrzymanie ich w czystości. Gęsta konstrukcja przędzy tworzącej okrywę runową (heat-set fryz) zabezpiecza dywan przed wbijaniem się w niego różnego rodzaju drobin i okruchów. Miękkie runo amortyzuje upadek. Dywany nie sprawiają trudności podczas zabiegów pielęgnacyjnych.

Pamiętaj! Dywany są dekoracją i ozdobą pomieszczenia w którym się znajdują. Z pewnością umilą czas dzieciom w przedszkolu, np. podczas odpoczynku na dywanie i pobudzą ich wyobraźnię. Dywanów nie należy traktować jak wykładziny obiektowej. Dywany użytkuj zgodnie z przeznaczeniem, nie przymocowuj na stałe do podłogi, regularnie pielęgnuj i odkurzaj, nie dopuszczaj do dużych i trwałych zabrudzeń, czy uszkodzeń mechanicznych, a będziesz się nimi cieszyć przez bardzo długi czas. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl